• Доксітіл 1 кг

Водорозчинний порошок світло-жовтого кольору.

Склад:
1 г препарату містить діючі речовини:
доксицикліну гідрохлорид - 100 мг;
тилозину тартрат - 100 мг;
аскорбінова кислота - 100 мг;
допоміжні речовини - до 1 г.

Фармакологічна дія:
Доксициклін - бактеріостатичний антибіотик, який належить до групи тетрациклінів. Діє на рибосоми бактерій, перешкоджаючи білковому синтезу. Препарат має широкий спектр дії щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bac. antracіs, Clostrіdіum spp., Lіsterіa, Actіnomyces spp., Klebsіella spp., Shіgella spp., Уегѕіпіа spp., Bordetella, Campylobacter, E. colі, Haemophіlus, Pasteurella, Salmonella). Також ефективний проти Chlamydіa, Mycoplasma і Rіckettsіa spp. Доксициклін добре проникає в легені, тому ефективний при лікуванні респіраторних інфекцій. Після перорального застосування доксициклін добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту і досягає пікової концентрації в сироватці крові через 2 години. На всмоктування препарату присутність корму в шлунково-кишковому тракті істотно не впливає. Тилозин - антибіотик групи макролідів. Діє, головним чином, на грампозитивні та деякі грамнегативні бактерії (Campylobacter, Pasteurella, Staphіlococcus, Streptococcus, Treponema spp.), а також на великі віруси. Проявляє сильну терапію на Mycoplasma spp. Максимальна концентрація препарату в сироватці крові після перорального прийому досягається через 2 години. Комбінація доксицикліну і тилозину надає потенціюючу дію на мікроорганізми, особливо на мікоплазми і хламідії. Аскорбінова кислота компенсує нестачу вітаміну С в організмі.

Застосування:
Профілактика і лікування захворювань органів респіраторного та шлунково-кишкового тракту бактеріальної етіології, а також хламідіозів, мікоплазмозів і рикетсіозів у телят, свиней і птиці.

Дозування:
Перорально.
Лікування:
Телята - двічі на день 5 г препарату на 100 до г маси тіла протягом 3-5 днів.
Птиця, свині-1 кг препарату на 1000 л питної води протягом 3-5 днів.
Профілактика:
Птиця, свині - 1 кг на 2000 л питної води протягом 3-5 днів. Протягом лікування дають воду тільки з препаратом.

Протипоказання:
Не застосовувати тваринам, чутливим до компонентів препарату, тваринам з ураженнями печінки або нирок. Не застосовувати разом з пеніцилінами, цефалоспоринами, хінолонами. Не застосовувати тваринам з розвиненими передшлунками і птиці, яйця від якої призначені в їжу.

Застереження:
Можливі алергічні реакції, структурні зміни з боку печінки і нирок, зміна кольору зубів у молодих тварин, діарея. Препарат не призначають у субтерапевтичних дозах та тваринам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

Період очікування (каренція):
М'ясо: телята - 14 днів, свині - 8 днів, птах - 7 днів.

Форма випуску:
Пакети з плівкових і фольгованих матеріалів по 1000 г.

Зберігання:
У заводській упаковці в сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +5 до +25°С.

Термін придатності:
2 роки. Термін придатності після розведення - 24 години.

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Доксітіл 1 кг

  • Производитель: Биофарм
  • Код товара: 2134572
  • Вес: 1 кг.
  • Доступность: 5
  • 1 229.00 грн.