Канвіт Фіш Оіл – це чистий жир з морського вугра, що містить високу кількість есенціальних поліненасичених Омега-3 жирних кислот ДГК, ЕПК і АЛК, які позитивно впливають на якість шкіри та шерсті (при сухості, тьмяності, випадінні) та регенерацію сухої та пошкодженої шкіри.

Канвіт Фіш Оіл сприяє загальному підвищенню еластичності шкіри та покращує якість шерсті у собак, сприяє правильному функціонуванню серцево-судинної та нервової систем, здоров’ю суглобів і сітківки ока.

Канвіт Фіш Оіл підтримує процеси росту та метаболізм, мінімізує проблеми з репродуктивною системою, впливає на здоровий розвиток плода, а також являється високоякісним джерелом енергії для тварин з підвищеним фізичним навантаженням.

Склад в 1 л: жир морського вугра 100% (26% Омега-3 жирні кислоти)

Гарантований аналіз: Жир 100 %, Лінолева кислота 1.3 %, Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) 7.6 %, Докозагексаєнова кислота (ДГК) 6.8 %, Альфа-лінолева кислота (АЛК) 1.4 %, Каротиноїди 30 мг/кг

Застосування:
Канвіт Фіш Оіл необхідно змішувати з кормом відповідно до рекомендованого дозування. Для оптимального ефекту рекомендується тривале застосування добавки.

Артикул: can57277 - 250 мл 

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Canvit Fish oil – Канвіт Фіш Оіл 250 мл

  • Производитель: Canvit
  • Код товара: can57277
  • Вес: 250 гр.
  • Доступность: 20
  • 225.00 грн.